Category: 
Sort by: 

Milledge, William Principal
Moody, Brandi Asst. Principal

Anthony, Sandra Kindergarten Teacher
Byrd, Kimberly First Grade Teacher
Carpenter, Shenika Special Education Teacher
Dimbo, Tonija Literacy Coach
Dixon, Deloris Bookkeeper
Dubose, Jacqueline Second Grade Teacher
Fluker, Sametta First Grade Teacher
Franklin, Angela Fifth Grade Teacher
Gray-Gomez, Tawanna Fourth Grade Teacher
Holloway, Daryl Physical Education Teacher
Hudson, Anita Fifth Grade Teacher
Hunter, Sade Fourth Grade Teacher
Hunter-Harvest, Petrina Third Grade Teacher
Jackson-Thomas, Linda Second Grade Teacher
Jones, Mattie Second Grade Teacher
Kimball, Helen Kindergarten Teacher
Lambert, Randi Second Grade Teacher
Lane, Patricia First Grade Teacher
Lewis, Jennifer Third Grade Teacher
McFarland, Bonita Physical Education Teacher
Merriweather, Sheri Special Education Teacher
Mitchell, Cassandra Third Grade Teacher
Moore, Stephanie Fourth Grade Teacher
Mosley, Ayesha Music Teacher
Motley, Diana Kindergarten Teacher
Nelson, Johnniem First Grade Teacher
Osborne, Shelia Secretary
Owens, Anntonia Kindergarten Grade Teacher
Palmer, Betty Ann Technology Coordinator-K-5
Parker, Sarah Third Grade Teacher
Pettway, Brenda Third Grade Teacher
Roberson, Darrin Fifth Grade Teacher
Rodgers, Jennifer Kindergarten Teacher
Sabel, Kimberly Special Education Teacher
Sadowski, Claudette Librarian
Simmons, Cordelia Kindergarten Teacher
Smith, Pamela Fifth Grade Teacher
Vinson, Ethel First Grade Teacher
Walden, Abbie Special Education Facilitator
Webster, Tamia First Grade Teacher
Williams, Mary Fourth Grade Teacher
Wilson, Karen Counselor

Bradley, Dianne Child Nutrition
Erby, Shelia Child Nutrition
Hollis, Sharon Cashier
Howard, Georgia Custodian
Jones, James Child Nutrition
Martin, Antonio Custodian
Parker, Sara Child Nutrition
Provitt-Adams, Lateshia Parent Liaison/Intervention Aide
Rhodes, Shirley Child Nutrition
Sankey, Ruby Custodian
Simmons, Carolyn Lunchroom Manager
Smith, Marvin Teacher Assistant
Wright, Frazzie Nurse